1-2-3 i zmiana (nie)rewolucyjna

Tak w skrócie, w trzech słowach – zmiany są dobre. A my szukaliśmy oddechu, spojrzenia na nowo na to, co robimy, większej swobody w działaniu. I narodziła się koncepcja trzech punktów. Zawsze z nami była, ale dopiero teraz ją zobaczyliśmy. Od razu przyszła nam na myśl magia i znaczenia trójki, ale to niesłychanie poważne rozważania. Dość powiedzieć, że podobno łacińskie przysłowie mówi „Wszystko, co złożone z trzech, jest doskonałe”. Będziemy się doskonalić, a ta droga z założenia nie ma końca.
Teraz na co dzień najważniejsze jest to, że trójka przynosi szczęście, jest „symbolem intuicji, magii, sił twórczych i radości, którą niesie korzystanie z nich”.
Uważamy, że 2 to mało, a 4 już zbyt wiele. Wystarczą 3 punkty, żeby zdefiniować nieskończoną płaszczyznę.
Więc oto jesteśmy – Studio Komunikacji Wizualnej trzypunkty Sp. z o.o. Jako zespół agencji reklamowej studiomak od 1. stycznia tworzymy nową, niezależną firmę. Wprost kontynuujemy swój 20-letni dorobek i zaczynamy nowy rozdział naszej historii. Stery przejął Jakub Kortyka jako prezes zarządu. Zapraszamy Was do dalszych wspólnych działań, a kto nas jeszcze nie zna – zachęcamy do współpracy. Ale na razie rozpoczął się Nowy Rok – życzymy wszystkim sukcesów i radości z pracy…