Logo dla concept store

Logo dla concept store VIA concept 

Projekt logo i materiałów marketingowych dla salonu VIA concept – wymagające wyzwanie. Zaprojektować coś dla przedsięwzięcia, które z założenia będzie zajmować się designem, estetyką i sztuką z wyżej półki. Ostateczny projekt poprzedziło wiele spotkań z klientem, rozmów o koncepcji przedsięwzięcia i wiele odrzuconych wersji. Ale jesteśmy zadowoleni z efektu – klient również :). Będziemy ten temat rozwijać.
Powstaje strona internetowa, mamy swój udział w budowie Fanpage, powstają materiały drukowane. We wszystkim przyświeca nam idea pewnego minimalizmu, ograniczenia kolorystyki, prostoty form, ale jednocześnie silnego charakteru, kontrastu, wyrazistości.

 

Październik 2017

 

System Identyfikacji

System Identyfikacji Audiofon 

Logo i SIW

Logo i SIW Network Sunrise 

Network Sunrise logo i SIW

 


Sprawdź nasze doświadczenie, zobacz przykłady, zadzwoń lub napisz. Jakub chętnie odpowie na pytania.

 Jakub Kortyka
+48 502 026 342
jakub.kortyka@trzypunkty.pl

Powyżej prezentujemy tylko wybrane realizacje SIW Zobacz więcej

Oferujemy wsparcie w kształtowaniu wizerunku firm.
Mamy wypracowane metody: analizujemy zastaną sytuację, wspólnie z Klientem określamy zamierzenia i siadamy do tworzenia koncepcji. Określamy narzędzia, którymi chcemy osiągnąć cel, założenia ikonograficzne i kolorystyczne. Projektujemy logo i opisujemy zasady jego używania. Przedstawiamy zestaw zastosowań dla znaku, dobieramy liternictwo, tworzymy dodatkowe graficzne elementy wizerunkowe. Powstaje baza do zaprojektowania niezbędnych materiałów firmowych, promocyjnych, identyfikacji zewnętrznej i wielu innych.

Porozmawiamy?