Agronom.pl wiosna 2014

Agronom.pl wiosna 2014 Osadkowski SA 

Dla marki Osadkowski SA pracujemy właściwie od zawsze. Jedną z ważniejszych cyklicznych realizacji jest biuletyn branżowy Agronom.pl. To pismo agrotechniczne z dużą ilością specjalistycznej wiedzy przekazywanej rolnikom – klientom Osadkowski SA. Niedawno przeszło znaczący facelifting. Ściśle współpracujemy z autorami i działem marketingu firmy przy redakcji każdego numeru, projektujemy układ graficzny, tworzymy infografiki, przeprowadzamy korektę i przygotowujemy do druku.
Za każdym razem do zadania wydzielamy zespół 2-3 grafików, specjalistę DTP, korektorkę i account managera jako szefa projektu.

Kwiecień 2014
  • Klient: Osadkowski SA
  • prace: redakcja + korekta + projekt + DTP
  • kategorie: biuletyny firmowe
Widexpress 12/2013

Widexpress 12/2013 Widex Polska 

 

Biuletyny Widexpress

Biuletyny Widexpress Widex Polska 

Bezpłatne czasopismo audiologiczne, biuletyn firmowy. Przygotowujemy kolejne wydania od kliku lat. Dostosowaliśmy layout do najnowszych wymogów identyfikacji wizualnej, które zostały nam przekazane z centrali firmy z Danii. Projektujemy grafikę do każdego numeru, korygujemy treść, przygotowujemy do druku i drukujemy.  Jako rozwinięcie przygotowujemy wersję mobilną – publikację elektroniczną z dodatkowymi efektami interaktywnymi.
 
Grudzień 2012
Matchpoint

Matchpoint Widex Polska 

 

Porozmawiamy?