Aeromixer – projekt logo, strony www oraz materiałów marketingowych

Aeromixer – projekt logo, strony www oraz materiałów marketingowych Aeromixer 

Anegre – realizacja katalogu

Anegre – realizacja katalogu Anegre 

Projekt logotypu oraz materiałów marketingowych dla Fabryki Driftu

Projekt logotypu oraz materiałów marketingowych dla Fabryki Driftu FabrykaDriftu 

Mocna i pomocna EBS-230

Mocna i pomocna EBS-230 EBS Ink-Jet Polska 

Nawiązaliśmy bardzo ciekawą współpracę z niemiecko-polską firmą EBS Ink-jet Systems.”Zajmuje się badaniami, rozwojem i wytwarzaniem wysoko zaawansowanych technicznie przemysłowych drukarek typu Ink-Jet i materiałów eksploatacyjnych „. To ogólnoświatowa firma, mająca swoje przedstawicielstwa od USA po Chiny i Australię. A zakład produkcyjny jest we Wrocławiu.  Przygotowaliśmy projekt folderu dla jednego z produktów – drukarki EBS-230. Naszym zadaniem było znalezienie sposobu na obrazowe przedstawienie możliwości technicznych i korzyści z użytkowania.
Powstał rodzaj komiksu, z postacią wszechwiedzącego Profesora i jego wiernej drukarki. Wykonaliśmy sesje zdjęciowe produktów przemysłowych z nadrukami  wykonanych EBS-230, przygotowaliśmy całość do druku.

Sierpień 2016

Sprawdź nasze doświadczenie, zobacz przykłady publikacji, zadzwoń lub napisz. Magda chętnie odpowie na wszystkie pytania.

Magda Cichoń-Siudzińska
+48 502 238 178
magda.siudzinska@trzypunkty.pl

Powyżej prezentujemy tylko kilka ostatnich realizacji. Zobacz więcej

Katalogi firmowe, foldery wizerunkowe i produktowe – wciąż trudno wyobrazić sobie targi, prezentację oferty czy podtrzymywanie kontaktów z Klientami bez tych podstawowych materiałów marketingowych. Projektujemy i drukujemy je od początku naszej działalności. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy. Mamy dopracowaną technologię i doświadczony zespół. Nowoczesne układy graficzne, precyzyjne przygotowanie do druku, wnikliwa korekta i bezbłędny druk – tak właśnie pracujemy. Przekonaj się – prześlij zapytanie, założenia i materiały, a my zajmiemy się resztą.

 

Porozmawiamy?