Folder produktowy

Folder produktowy Sonda Sports 

 

 

Mocna i pomocna EBS-230

Mocna i pomocna EBS-230 EBS Ink-Jet Polska 

Nawiązaliśmy bardzo ciekawą współpracę z niemiecko-polską firmą EBS Ink-jet Systems.”Zajmuje się badaniami, rozwojem i wytwarzaniem wysoko zaawansowanych technicznie przemysłowych drukarek typu Ink-Jet i materiałów eksploatacyjnych „. To ogólnoświatowa firma, mająca swoje przedstawicielstwa od USA po Chiny i Australię. A zakład produkcyjny jest we Wrocławiu.  Przygotowaliśmy projekt folderu dla jednego z produktów – drukarki EBS-230. Naszym zadaniem było znalezienie sposobu na obrazowe przedstawienie możliwości technicznych i korzyści z użytkowania.
Powstał rodzaj komiksu, z postacią wszechwiedzącego Profesora i jego wiernej drukarki. Wykonaliśmy sesje zdjęciowe produktów przemysłowych z nadrukami  wykonanych EBS-230, przygotowaliśmy całość do druku.

Sierpień 2016
Materiały konferencyjne

Materiały konferencyjne LEAN Enterprise Institute Polska 

Materiały konferencyjne LEAN Enterprise Institute Polska jest firmą szkoleniową zajmującą się ideą szczupłego zarządzania. Pochodząca z Japonii metoda organizacji produkcji zyskuje rzesze zwolenników wśród managerów na całym świecie. Coroczna konferencja LEAN Management poświęcona temu tematowi ściąga wybitnych specjalistów z tej dziedziny i wielu słuchaczy. Od 2013 roku przygotowujemy materiały na te wydarzenia: katalogi z informacjami na temat prelegentów i harmonogramem szkoleń, plakaty, szablony prezentacji, banery internetowe i newsletter.

 

Marzec 2016
Folder firmowy 2014

Folder firmowy 2014 Osadkowski SA 

 

Folder firmowy taki, jak ten dla Osadkowski SA z założenia ma służyć kilka lat. To nakłada pewną odpowiedzialność, której się nie boimy. Tegoroczna edycja jest całkowicie nową koncepcją w stosunku do poprzedniej. Przygotowaliśmy teksty, układ graficzny, wprowadziliśmy kilka wersji językowych. Cały folder można przejrzeć tutaj.

Czerwiec 2014

 


Sprawdź nasze doświadczenie, zobacz przykłady publikacji, zadzwoń lub napisz. Magda chętnie odpowie na wszystkie pytania.

Magda Cichoń-Siudzińska
+48 502 238 178
magda.siudzinska@trzypunkty.pl

Powyżej prezentujemy tylko kilka ostatnich realizacji. Zobacz więcej

Katalogi firmowe, foldery wizerunkowe i produktowe – wciąż trudno wyobrazić sobie targi, prezentację oferty czy podtrzymywanie kontaktów z Klientami bez tych podstawowych materiałów marketingowych. Projektujemy i drukujemy je od początku naszej działalności. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy. Mamy dopracowaną technologię i doświadczony zespół. Nowoczesne układy graficzne, precyzyjne przygotowanie do druku, wnikliwa korekta i bezbłędny druk – tak właśnie pracujemy. Przekonaj się – prześlij zapytanie, założenia i materiały, a my zajmiemy się resztą.

 

Porozmawiamy?